Historia Luso Terakota:

Koncepcja stworzenia Luso Terakota zrodziła się w 2021 roku z miłości do piękna Portugalii, fascynacji tradycyjnymi kafelkami azulejos i zainspirowana historią miłości do mojego męża, pochodzącego z tego urokliwego kraju. Portugalia, pełna wyjątkowego charakteru, stała się dla nas impulsem do promowania unikalnych, ręcznie robionych płytek ceramicznych.

W naszej pasji do rzemiosła i oryginalnego designu dostrzegliśmy lukę na rynku, gdzie brakowało nowatorskich rozwiązań z równoczesnym szacunkiem dla tradycji. W rezultacie nawiązaliśmy owocną współpracę z portugalską manufakturą - rodzinną firmą działającą od 2014 roku.

Nasza pierwsza wizyta w fabryce była magicznym doświadczeniem, które w pełni uświadomiło nam, jak wyjątkowy jest proces tworzenia ręcznie robionych płytek. Każdy etap produkcji to nie tylko praca, ale także zaangażowanie i pasja oraz sztuka łączenia starożytnych technik ze współczesną estetyką.

Miłość i pasja w tworzeniu ręcznie robionych płytek.

Skąd pomysł na powstanie Luso Terakota?

🔹 220 skatalogowanych rozmiarów i kształtów,

🔹 ponad 200 formatów zrealizowanych na specjalne zamówienie klientów,

🔹 230 skatalogowanych barw,

🔹 ponad 1400 szkliw, wykonanych zgodnie z życzeniem naszych klientów.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy jedynym dystrybutorem kafli ceramicznych od naszego portugalskiego producenta, którego manufaktura mieści się w malowniczym miasteczku na północy Portugalii.

Nasza unikalna oferta obejmuje bogactwo kolorów i wzorów, które trudno znaleźć u innych dostawców.

Posiadamy imponujący asortyment:

Wyjątkową cechą naszej oferty jest możliwość personalizacji płytek pod względem koloru, kształtu, wzoru i rozmiaru, a także namalowania na nich (ręcznie) dowolnej, wybranej przez klienta grafiki.

Nasze płytki handmade wyróżniają się nie tylko precyzją i starannością, ale także mocnym charakterem, podkreślając indywidualność ich właścicieli i stanowiąc autentyczne dzieła sztuki.

Dążymy do kreowania kafli jedynych i niepowtarzalnych, skrojonych na miarę Waszych potrzeb i preferencji. Nasza misja opiera się na wysokiej jakości, unikalnym designie oraz Waszym pełnym zadowoleniu. W trakcie całego procesu utrzymujemy stały kontakt, zapewniając, że efekt końcowy będzie w pełni zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Masz pytania?

Napisz do nas.